fbpx
Menu Close

Succese

Acordăm atenția cuvenită interesului elevilor pentru materiile favorite. Astfel, an de an, elevii noștri, pregătiți de profesori dedicați, s-au remarcat prin participarea la concursuri și olimpiade, au acumulat experiență și au obținut locuri de top. Suntem alături de elevii noștri, îi ajutăm să își descopere înclinațiile și să își dezvolte aptitudinile, iar în sprijinul acestor afirmații vin numeroasele expuneri ale copiilor la diferite concursuri de desen, reprezentațiile artistice susținute cu ocazia concursurilor de interpretare muzicală, piesele de teatru interpretate cu dăruire sau participările la întrecerile sportive, unde au obținut rezultate remarcabile.

Nume și prenume elev Clasa  Numele Concursului  Premiu 
Vergela Gabriel Cristian V Bebras Mențiune
Pîrvu Tudor V Bebras Mențiune
Irimia Maria V Bebras Mențiune
Gherlan Călin Paul VIII Bebras II
Diaconescu Cărbunescu Victor VIII Bebras III
Boja Eric Octavian VII Olimpiada de geometrie Iraniană Bronz
Dumitrescu Adriana Nicoleta VIII Olimpiada de geometrie Iraniană Argint
Gherlan Călin Paul VIII Olimpiada de geometrie Iraniană Argint
Mîrzac Teia Gabriela VIII Olimpiada de geometrie Iraniană Argint
Irimia Matei VIII Olimpiada de geometrie Iraniană Bronz
Diaconescu Cărbunescu Victor VIII Olimpiada de geometrie Iraniană Bronz
Stanciu Rareș Ștefan VIII Olimpiada de geometrie Iraniană Bronz
Hatman Teodora V Owlypia Online AUR
Zamfir Ioana Catalina V Owlypia Online AUR /1 st place
Victor Stanoiev IV Owlypia Online Bronz
Cristescu Emma V Owlypia Online Argint
Zamfir Ioana Catalina V Owlypia Online Aur
Delicoti Diana VII Owlypia Online Argint
Serban Daria VII Owlypia Online Bronz
Pocora Alexandru V Owlypia Online Argint
Caraman Daniela V Owlypia Online Aur
Stirbulescu Sabin Mihai V Owlypia Online Argint
Panainte Mihai V Owlypia Online Aur
NUME PRENUME CLASA NUMELE CONCURSULUI PREMIU
1 CALIPETRE TUDOR IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
2 IRIMIA MARIA IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
3 ALIS OSMAN AYAN IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
4 RIZEA ALEXANDRU IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
5 BOGDAN ROBERT IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
6 MARES MIHNEA ALEXANDRU IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
7 PYNAR ATAYEVA IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
8 OPREA DELIA ELENA V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
9 NAGY TIBERIU V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
10 ALBU VLADIMIR V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
11 CULUS ANDREI V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
12 DURDUMAN TUDOR V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
13 SANDU  LEONARD V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
14 MANOLE ELENA V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
15 PANAITE MIHAI V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
16 ALBU MIHNEA TEODOR V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
17 BOJA ERIC VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI PREMIUL II
18 RICAN TOMA MIHAI VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
19 SIRET LUCA VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
20 ZEVRI MATEI VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
21 RUSU STEFANIA VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
22 PLAIAN MIHAI VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
23 DAN STEFAN VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
24 GRIGORE EDUARD VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
25 RADULESCU ALEXANDRU VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
26 IONESCU SARA YALI VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
27 BUSU SOFIA VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
28 CULUS ANDREI V MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
29 ALBU MIHNEA TEODOR V MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
30 MANOLE ELENA V MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
31 CARAMAN DANIELA MARIA V MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
32 BOJA ERIC VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI MENTIUNE
33 MARIN DAVID VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI MENTIUNE
34 IONESCU SARA YALI VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
35 GRIGORE EDUARD VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
36 RUSU STEFANIA VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
37 MEMET ENES VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
38 RICAN TOMA MIHAI VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
39 STANCIU RARES VII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI MENTIUNE
40 DUMITRESCU ADRIANA VII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI MENTIUNE
41 GHERLAN CALIN VII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI MENTIUNE
42 STANESCU OCTAVIAN VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI MENTIUNE
43 STANESCU OCTAVIAN VIII FIZICA EVRIKA BRAILA PREMIUL I
44 MIRZAC TEIA VII FIZICA EVRIKA BRAILA MENTIUNE
45 STANCIU RARES VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI III
46 GHERLAN CALIN VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
47 DUMITRESCU ADRIANA VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
48 MOROSAN TEODORA VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
49 IRIMIA MATEI VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
50 DUMITRESCU DELIA VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
51 DIACONESCU VICTOR VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
52 ISLEAM BILGHIN VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
53 SUCIU ANTONIE VIII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI III
54 NEAMTU ALEXANDRU VIII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
55 ISPAS CATALIN VIII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
56 MANOLE IOANA VIII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
57 MICNEA IRINA VIII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
58 BOJA ERIC VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
59 BUSU SOFIA VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
60 DAN STEFAN VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
61 GRIGORE EDUARD VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
62 IONESCU SARA YALI VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
63 MARIN DAVID VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
64 MEMET ENES VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
65 ORBOCEA MATEI VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
66 PLAIAN MIHAI VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
67 RADULESCU ALEXANDRU VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
68 RICAN TOMA MIHAI VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
69 RUSU STEFANIA VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
70 SIRET LUCA VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
71 ZEVRI MATEI VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
72 RUSU MELISA KARY VI MATEMATICA LAURENTIU PANAITOPOL
73 STANESCU OCTAVIAN VIII MATSPACE I
74 BOJA ERIC VI MATSPACE I
75 MIRZAC TEIA VII MATSPACE I
76 OPREA DELIA ELENA V MATSPACE I
77 CULUS ANDREI V MATSPACE II
78 MARIN DAVID VI MATSPACE II
79 GHERLAN CALIN VII MATSPACE II
80 SUCIU ANTONIE VIII MATSPACE II
81 MUNTEANU IRIS III REGALUL GENERATIEI XXI
82 CANTARAGIU  SILVIA III REGALUL GENERATIEI XXI
83 PRIPICI STEFAN III REGALUL GENERATIEI XXI
84 CHIREA BOGDAN III REGALUL GENERATIEI XXI
85 MOLDOVEANU MIRCEA III REGALUL GENERATIEI XXI
86 NEAGU RARES III REGALUL GENERATIEI XXI
87 CALIPETRE ALEXANDRU IV REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
88 RIZEA ALEXANDRU IV REGALUL GENERATIEI XXI
89 IRIMIA MARIA IV REGALUL GENERATIEI XXI
90 GERU NICOLAS IV REGALUL GENERATIEI XXI
91 LUCA SIRET VI REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
92 PLAIAN MIHAI VI REGALUL GENERATIEI XXI
93 GRIGORE EDUARD VI REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
94 MIRZAC TEIA VII REGALUL GENERATIEI XXI III
95 STANCIU RARES VII REGALUL GENERATIEI XXI I
96 DUMITRESCU ADRIANA VII REGALUL GENERATIEI XXI III
97 DUMITRESCU DELIA VII REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
98 GHERLAN CALIN VII REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
99 IRIMIA MATEI VII REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
100 MOROSANU TEODORA VII REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
101 DIACONESCU VICTOR VII REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
102 ISLEAM BILGHIN VII REGALUL GENERATIEI XXI
103 STANESCU OCTAVIAN VIII REGALUL GENERATIEI XXI I
104 SUCIU ANTONIE VIII REGALUL GENERATIEI XXI II
105 NEAMTU ALEXANDRU VIII REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
106 MANOLE IOANA VIII REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
107 IORDACHE TEODOR IV REGALUL GENERATIEI XXI
108 DINU ANDREI IV REGALUL GENERATIEI XXI
109 NICOLESCU GEORGE IV REGALUL GENERATIEI XXI
110 TROIAN EVELINA III REGALUL GENERATIEI XXI
111 BUJOR EDUARD III REGALUL GENERATIEI XXI
112 ROSU ALEXANDRU III REGALUL GENERATIEI XXI
113 BECIU ALESIA III REGALUL GENERATIEI XXI
114 VLAGIOIU RAZVAN III REGALUL GENERATIEI XXI
115 MICU GRUIA CRISTIAN III REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
116 DUMITRESCU BIANCA IV REGALUL GENERATIEI XXI
117 MOROSANU VLAD IV REGALUL GENERATIEI XXI
118 MINA MIHAIL VII REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
119 BOJA ERIC OCTAVIAN VI REGALUL GENERATIEI XXI MENTIUNE
120 MARIN DAVID VI MATHEMATICAL GRAMMAR SCHOOL CUP A
121 MARIN DAVID VI Concursul revistei de matematică din Ialomița MENTIUNE
122 MARIN DAVID VI BEBRAS 158 PUNCTE
123 RUSU  ALEXIA STEFANIA VI Concursul revistei de matematică din Ialomița MENTIUNE
124 RUSU  ALEXIA STEFANIA VI CONCURSUL Național de matematică LuminaMath 2019 Premiul III
125 STANESCU  MATEI OCTAVIAN VIII BELGRAD -FIZICĂ AUR
125 SUCIU ANTONIE AMIR VIII BELGRAD – FIZICĂ AUR
126 GHERLAN CALIN PAUL VIII BELGRAD – FIZICĂ ARGINT
127 NASURLA KAAN VIII BELGRAD – FIZICĂ ARGINT
128 NEAMȚU ALEXANDRU VIII BELGRAD – FIZICĂ BRONZ
129 DUMITRESCU ADRIANA NICOLETA VII BELGRAD – FIZICĂ BRONZ
130 STANCIU RAREȘ ȘTEFAN VII BELGRAD – FIZICĂ BRONZ
131 MIRZAC TEIA GABRIELA VII BELGRAD – FIZICĂ BRONZ
132 STANESCU OCTAVIAN MATEI VIII BELGRAD – MATEMATICĂ AUR
133 GHERLAN CALIN PAUL VII BELGRAD – MATEMATICĂ ARGINT
134 MARIN DAVID ALEXANDRU VII BELGRAD – MATEMATICĂ ARGINT
135 SUCIU ANTONIE AMIR VIII BELGRAD – MATEMATICĂ ARGINT
136 NASURLA KAAN VIII BELGRAD – MATEMATICĂ ARGINT
137 STANCIU RAREȘ ȘTEFAN VII BELGRAD – MATEMATICĂ ARGINT
138 DUMITRESCU ADRIANA NICOLETA VII BELGRAD – MATEMATICĂ ARGINT
139 MIRZAC TEIA GABRIELA VII BELGRAD – MATEMATICĂ ARGINT
140 NEAMȚU ALEXANDRU VIII BELGRAD – MATEMATICĂ ARGINT
NUME PRENUME CLASA NUMELE CONCURSULUI PREMIU
BOJA ERIC V MATHSPACE CONSTANTA I
DIACONESCU VICTOR VI MATHSPACE CONSTANTA I
STANESCU OCTAVIAN VII MATHSPACE CONSTANTA I
PITU BIANCA VIII MATHSPACE CONSTANTA I
DINGU CALIN IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
NAGY TIBERIU IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
FLOREA CARLA IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
STOIAN SASHA IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
TIMOFTICIUC ANGELINA IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
MARES ANDREI IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
IONESCU YAEL V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
MARIN DAVID V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
BOJA ERIC V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
DAN STEFAN V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
RUSU STEFANIA V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
ZEVRI MATEI V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
MIRZAC TEIA VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI III
GHERLAN CALIN VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI III
STANCIU RARES VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
DUMITRESCU ADRIANA VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
IRIMIA MATEI VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
ISLEAM BILGHIN VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
PICU ALEXANDRU VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI MENTIUNE
CALIPETRE DAVID VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI MENTIUNE
STANESCU OCTAVIAN VII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
SUCIU ANTONIE VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
PITU BIANCA VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI I
TULCEANU CEZAR VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI III
PETRESCU VLADIMIR VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
RASNOVEANU LUCIA VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
RICAN TOMA V MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
MARIN DAVID V MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
BOJA ERIC V MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
GRIGORE EDUARD V MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
PITU BIANCA VIII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI I
TULCEANU CEZAR VIII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI I
RASNOVEANU LUCIA VIII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI III
PETRESCU VLADIMIR VIII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
PICU ALEXANDRU VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI PREMIU SSMR
SUCIU ANTONIE VII MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI MENTIUNE
GHERLAN CALIN VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI MENTIUNE
STANCIU RARES VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI MENTIUNE
DUMITRESCU ADRIANA VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
IRIMIA MATEI VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
MIRZAC TEIA VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
DIACONESCU VICTOR VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
DUMITRESCU DELIA VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
MOROSANU TEODORA VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
STANESCU OCTAVIAN VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI MENTIUNE
CALIPETRE DAVID VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
SUCIU ANTONIE VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
PICU ALEXANDRU VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
MANOLE IOANA VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
NASURLA KAN VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
MICNEA IRINA VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
NEAMTU ALEXANDRU VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
RISNOVEANU LUCIA VIII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI I
TULCEANU CEZAR VIII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI MENTIUNE
PITU BIANCA VIII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI MENTIUNE
PETRESCU VLADIMIR VIII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
STRUGARU ANDREI III MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
PREDOI SINZIANA III MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
NAGY TIBERIU IV MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
FLOREA CARLA IV MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
DINGU CALIN IV MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
STOIAN SASHA IV MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
BOJA ERIC V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
SIRET LUCA V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
MARIN DAVID V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
BUSU SOFIA V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
RUSU STEFANIA V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
PALCAU RARES V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
STANCIU RARES VI MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI I
MIRZAC TEIA VI MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI III
GHERLAN CALIN VI MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
IRIMIA MATEI VI MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
DIACONESCU VICTOR VI MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
STANESCU OCTAVIAN VII MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI I
SUCIU ANTONIE VII MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI II
NEAMTU ALEXANDRU VII MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI III
PREDOI SMARANDA VII MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
PRIP BIANCA VII MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
MICNEA IRINA VII MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI MENTIUNE
MOLDOVEANU MIRCEA II LUMINAMATH I
COTOVANU MIRCEA II LUMINAMATH  II
NEAGU RARES II LUMINAMATH II
ZHU CRISTINA YAQI II LUMINAMATH MENTIUNE
MICU GRUIA CRISTIAN II LUMINAMATH MENTIUNE
TRANTU CRISTINA AGORA II LUMINAMATH MENTIUNE
BUTOI ISABELA MARIA II LUMINAMATH
TRANTU GEORGE II LUMINAMATH
STRUGARU ANDREI ALEXANDRU III LUMINAMATH I
STANOIEV VICTOR STEFAN III LUMINAMATH I
CALIPETRE ALEXANDRU III LUMINAMATH  I
NICOLESCU GEORGE THEODOR III LUMINAMATH  I
JIGA SOFIA MARIA III LUMINAMATH  II
SISU RUXANDRA III LUMINAMATH  II
PREDOI SINZIANA III LUMINAMATH II
CARABUZ MELISSE III LUMINAMATH III
IRIMIA MARIA III LUMINAMATH MENTIUNE
SERBAN ELIZA-MIHAELA III LUMINAMATH MENTIUNE
FLOREA CARLA IV LUMINAMATH  II
NAGYTIBERIU-ȘTEFAN IV LUMINAMATH  II
STOIANSASHA IV LUMINAMATH  II
GHEORGHE MARIA SARA IV LUMINAMATH Mentiune
MARIN DAVID V LUMINAMATH  I
BOJA ERIC V LUMINAMATH  II
RICAN MIHAI-TOMA V LUMINAMATH  II
IONESCU YAEL V LUMINAMATH III
RUSU ALEXIA-STEFANIA V LUMINAMATH III
MEMET ENES V LUMINAMATH III
ZEVRI MATEI V LUMINAMATH MENTIUNE
BUSU SOFIA V LUMINAMATH MENTIUNE
DAN STEFAN V LUMINAMATH MENTIUNE
PALCAU RARES V LUMINAMATH
DUMITRESCU MARINA V LUMINAMATH
MIRZAC TEIA VI LUMINAMATH  I
STANCIU RARES VI LUMINAMATH I
GHERLAN CALIN VI LUMINAMATH  I
DIACONESCU VICTOR VI LUMINAMATH  II
DUMITRESCU ADRIANA VI LUMINAMATH  II
IRIMIA MATEI VI LUMINAMATH III
ISLEAM BILGHIN VI LUMINAMATH III
MOROȘANU TEODORA VI LUMINAMATH III
DUMITRESCU DELIA VI LUMINAMATH Mentiune
STANESCU OCTAVIAN VII LUMINAMATH I
SUCIU ANTONIE VII LUMINAMATH  I
PICU ALEXANDRU VII LUMINAMATH  I
CALIPETRE DAVID VII LUMINAMATH  II
NEAMTU ALEXANDRU VII LUMINAMATH  II
NASURLA KAAN VII LUMINAMATH III
MICNEA IRINA VII LUMINAMATH MENTIUNE
PREDOI SMARANDA VII LUMINAMATH MENTIUNE
MANOLE IOANA VII LUMINAMATH MENTIUNE
PRIPBIANCA VII LUMINAMATH MENTIUNE
CHITU EVIANA VII LUMINAMATH
ZANFIR DAVID VII LUMINAMATH
TULCEANU CEZAR VIII LUMINAMATH  I
RÎŞNOVEANU LUCIA VIII LUMINAMATH  I
PITU BIANCA VIII LUMINAMATH  I
PETRESCU VLADIMIR VIII LUMINAMATH  II
POPESCU TIBERIU VIII LUMINAMATH  II
ZEVRI MATEI V LOCALA MATEMATICA I
MARIN DAVID V LOCALA MATEMATICA II
RUSU STEFANIA V LOCALA MATEMATICA II
SIRET MATEI V LOCALA MATEMATICA II
BOJA ERIC V LOCALA MATEMATICA III
RICAN TOMA V LOCALA MATEMATICA III
GRIGORE EDUARD V LOCALA MATEMATICA III
IONESCU YAEL V LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
BUSU SOFIA V LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
MEMET ENES V LOCALA MATEMATICA CALIFICAT
LUPU NORA V LOCALA MATEMATICA CALIFICAT
PALCAU RARES V LOCALA MATEMATICA CALIFICAT
RADULESCU ALEXANDRU V LOCALA MATEMATICA CALIFICAT
MIRZAC TEIA VI LOCALA MATEMATICA I
STANCIU RARES VI LOCALA MATEMATICA I
DUMITRESCU ADRIANA VI LOCALA MATEMATICA II
DIACONESCU VICTOR VI LOCALA MATEMATICA II
GHERLAN CALIN VI LOCALA MATEMATICA III
MOROSANU TEODORA VI LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
ISLEAM BILGHIN VI LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
IRIMIA MATEI VI LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
DUMITRESCU DELIA VI LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
STANESCU OCTAVIAN VII LOCALA MATEMATICA I
CALIPETRE DAVID VII LOCALA MATEMATICA II
SUCIU ANTONIE VII LOCALA MATEMATICA II
NASURLA KAAN VII LOCALA MATEMATICA II
PICU ALEXANDRU VII LOCALA MATEMATICA III
NEAMTU ALEXANDRU VII LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
CHITU EVIANA VII LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
MICNEA IRINA VII LOCALA MATEMATICA
PREDOI SMARANDA VII LOCALA MATEMATICA CALIFICAT
MANOLE IOANA VII LOCALA MATEMATICA CALIFICAT
GERU ALEXANDRA VII LOCALA MATEMATICA CALIFICAT
PITU BIANCA VIII LOCALA MATEMATICA I
RASNOVEANU LUCIA VIII LOCALA MATEMATICA I
TULCEANU CEZAR VIII LOCALA MATEMATICA I
PETRESCU VLADIMIR VIII LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
RUSESCU RADU VIII LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
CALIPETRE DAVID VII LOCALA DE ENGLEZA
MICNEA IRINA VII LOCALA DE ENGLEZA
POPOVICI ROXANA VIII LOCALA DE ENGLEZA
PITU BIANCA VIII LOCALA DE ENGLEZA
RUSESCU RADU VIII LOCALA DE ENGLEZA
DOBOS SERGIU VII LOCALA DE BIOLOGIE
ZANFIR DAVID VII LOCALA DE BIOLOGIE
MANOLE IOANA VII LOCALA DE BIOLOGIE
CALIPETRE DAVID VII LOCALA DE BIOLOGIE
LOGHIN GEORGE V JUDETEANA LIMBA  ROMANA
GHERLAN CALIN VI JUDETEANA LIMBA  ROMANA
MINA MIHAIL VI JUDETEANA LIMBA  ROMANA
MEMET INGRID VIII JUDETEANA LIMBA  ROMANA
PETCU TUDOR VIII JUDETEANA LIMBA  ROMANA
RISNOVEANU LUCIA VIII JUDETEANA LIMBA  ROMANA
BOJA ERIC V JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
DAMIAN SELENA V JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
IACOB ROBERTA V JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
IONESCU YAEL V JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
MEMET ENES V JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
PENU DAVID V JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
RUSU STEFANIA V JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
CIAMITA TEODORA VI JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
RACEALA SEBASTIAN VI JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
GERU ALEXANDRA VII JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
MANOLE IOANA VII JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
PRIP BIANCA VII JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
ZLATCU MARA VII JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
CRISTUREAN ANTONIA VIII JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
DAMCALIU CRISTINA VIII JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
DIACONESCU MADALINA VIII JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
MARIN MIRUNA VIII JUDETEANA LIMBA  ROMANA (LECTURA)
BOJA ERIC V  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA I
MARIN DAVID V  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA II
RUSU STEFANIA V  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
ZEVRI MATEI V  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
GRIGORE EDUARD V  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
IONESCU YAEL V  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
RADULESCU ALEXANDRU V  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
SIRET LUCA V  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
MIRZAC TEIA VI TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA I
ISLEAM BILGHIN VI  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA III
DIACONESCU VICTOR VI  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
DUMITRESCU ADRIANA VI  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
DUMITRESCU DELIA VI  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
GHERLAN CALIN VI  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
STANCIU RARES VI  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
IRIMIA MATEI VI  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
MOROSANU TEODORA VI  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
STANESCU OCTAVIAN VII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA II
PICU ALEXANDRU VII TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA III
SUCIU ANTONIE VII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA III
CHITU EVIANA VII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
NASURLA KAAN VII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA MENTIUNE
MICNEA IRINA VII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA
NEAMTU ALEXANDRU VII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA
PREDOI SMARANDA VII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA
PETRESCU VLADIMIR VIII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA I
TULCEANU CEZAR VIII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA I
PITU BIANCA VIII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA II
RUSESCU RADU VIII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA II
DIACONESCU MADALINA VIII  TOMIS FAZA LOCALA MATEMATICA
DIACONESCU VICTOR VI JUDETEANA FIZICA
MIRZAC TEIA VI JUDETEANA FIZICA
STANCIU RARES VI JUDETEANA FIZICA
GHERLAN CALIN VI JUDETEANA FIZICA
MOROSANU TEODORA VI JUDETEANA FIZICA
IRIMIA MATEI VI JUDETEANA FIZICA
ISLEAM BILGHIN VI JUDETEANA FIZICA
DUMITRESCU DELIA VI JUDETEANA FIZICA
STANESCU OCTAVIAN VII JUDETEANA FIZICA
PICU ALEXANDRU VII JUDETEANA FIZICA
SUCIU ANTONIE VII JUDETEANA FIZICA
CALIPETRE DAVID VII JUDETEANA FIZICA
NEAMTU ALEXANDRU VII JUDETEANA FIZICA
MICNEA IRINA VII JUDETEANA FIZICA
NASURLA KAAN VII JUDETEANA FIZICA
PREDOI SMARANDA VII JUDETEANA FIZICA
MANOLE IOANA VII JUDETEANA FIZICA
PETRESCU VLADIMIR VIII JUDETEANA FIZICA
RUSESCU RADU VIII JUDETEANA FIZICA
BOJA ERIC V JUDETEANA MATEMATICA
MARIN DAVID V JUDETEANA MATEMATICA I
BOJA ERIC V JUDETEANA MATEMATICA II
RICAN TOMA V JUDETEANA MATEMATICA III
IONESCU YAEL V JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
GRIGORE EDUARD V JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
RUSU STEFANIA V JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
ZEVRI MATEI V JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
SIRET LUCA V JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
MEMET ENES V JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
PALCAU RARES V JUDETEANA MATEMATICA
BUSU SOFIA V JUDETEANA MATEMATICA
LUPU NORA V JUDETEANA MATEMATICA
GHERLAN CALIN VI JUDETEANA MATEMATICA I
GHERLAN CALIN VI JUDETEANA MATEMATICA
DUMITRESCU ADRIANA VI JUDETEANA MATEMATICA I
DIACONESCU VICTOR VI JUDETEANA MATEMATICA II
MIRZAC TEIA VI JUDETEANA MATEMATICA III
STANCIU RARES VI JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
IRIMIA MATEI VI JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
DUMITRESCU DELIA VI JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
ISLEAM BILGHIN VI JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
MOROSANU TEODORA VI JUDETEANA MATEMATICA
STANESCU OCTAVIAN VII JUDETEANA MATEMATICA I
NEAMTU ALEXANDRU VII JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
MICNEA IRINA VII JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
NASURLA KAAN VII JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
PICU ALEXANDRU VII JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
SUCIU ANTONIE VII JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
PREDOI SMARANDA VII JUDETEANA MATEMATICA
MANOLE IOANA VII JUDETEANA MATEMATICA
CALIPETRE DAVID VII JUDETEANA MATEMATICA
RISNOVEANU LUCIA VIII JUDETEANA MATEMATICA I
PITU BIANCA VIII JUDETEANA MATEMATICA II
TULCEANU CEZAR VIII JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
PETRESCU VLADIMIR VIII JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
RUSESCU RADU VIII JUDETEANA MATEMATICA MENTIUNE
STANCIU RARES VI JUDETEANA DE INFORMATICA
ISLEAM BILGHIN VI JUDETEANA DE INFORMATICA
GHERLAN CALIN VI JUDETEANA DE INFORMATICA
STANESCU OCTAVIAN VII JUDETEANA DE INFORMATICA
POPESCU TIBERIU VIII JUDETEANA DE INFORMATICA
FLOREA CARLA IV FIRSTEP GOLD
VALEANU AMALIA IV FIRSTEP GOLD
PREDOI SINZIANA III FIRSTEP GOLD
SISU RUXANDRA III FIRSTEP SILVER
NICOLESCU GEORGE THEODOR III FIRSTEP SILVER
ANDRONACHE SARA MARIA IV FIRSTEP SILVER
AYSENUR AGCE V FIRSTEP SILVER
ELIF COSKUN V FIRSTEP SILVER
ANDREI SIMON III FIRSTEP SILVER
CHISU STEFAN VI FIRSTEP BRONZE
DELICOTI MIHNEA VI FIRSTEP BRONZE
DELICOTI DIANA VI FIRSTEP BRONZE
STANOIEV VICTOR STEFAN III FIRSTEP BRONZE
ZAHARIA DARIA III FIRSTEP BRONZE
CALIPETRE ALEXANDRU III FIRSTEP BRONZE
ADREI ANA III FIRSTEP BRONZE
POPESCU BRIANA IV FIRSTEP BRONZE
TALANGA MIHAI III FIRSTEP BRONZE
RIZEA ALEXANDRU III FIRSTEP BRONZE
IRIMIA MARIA III FIRSTEP BRONZE
DUTA MELANIA III FIRSTEP BRONZE
DAMCALIU CRISTINA VIII JUDETEANA DE LIMBA LATINA
CHITU EVIANA VII JUDETEANA DE LIMBA SPANIOLA
AYSENUR AGCE V JUDETEANA DE LIMBA TURCA
NECHIFOR RADU VIII JUDETEANA DE LIMBA TURCA
DAMCALIU CRISTINA VIII OLIMPIADA DE LIMBA TURCA
ELIF COSKUN V OLIMPIADA DE LIMBA TURCA
NUME PRENUME CLASA NUMELE CONCURSULUI
DUMITRESCU ADRIANA V NATIONALA MATEMETICA
MIRZAC TEIA V NATIONALA MATEMETICA
STANESCU OCTAVIAN VI NATIONALA MATEMETICA
CALIPETRE DAVID VI NATIONALA MATEMETICA
RISNOVEANU LUCIA VII NATIONALA MATEMETICA
TULCEANU CEZAR VII NATIONALA MATEMETICA
ABIBULA AISEL VIII NATIONALA MATEMETICA
COSTEA TEODORA VIII NATIONALA MATEMETICA
PACURETU ARIN VIII NATIONALA MATEMETICA
GHERLAN CALIN V NATIONALA INFORMATICA
STANCIU RARES V NATIONALA INFORMATICA
POPESCU TIBERIU VII NATIONALA INFORMATICA
ARMASU ALEXANDRA VIII NATIONALA LIMBA LATINA
PETRESCU VLADIMIR VII NATIONALA FIZICA
RUSESCU RADU VII NATIONALA FIZICA
DUMITRESCU ADRIANA V MATHSPACE
PICU ALEXANDRU VI MATHSPACE
COSTEA TEODORA VIII MATHSPACE
RISNOVEANU LUCIA VII MATHSPACE
SUCIU ANTONIE VI MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
TULCEANU CEZAR VII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
PETRESCU VLADIMIR VII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
POPESCU TIBERIU VII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
RUSESCU RADU VII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
SARMASAG RARES VII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
ABIBULA AISEL VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
EMIN SEDEF VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
COSTEA TEODORA VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
PACURETU ARIN VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
PALCAU MATEI VIII MATEMATICA DAN BARBILIAN CALARASI
RISNOVEANU LUCIA VII MATH DANUBE
PITU BIANCA VII MATH DANUBE
RICAN TOMA IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
MEMET ENES IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
BUSU SOFIA IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
PALCAU RARES IV MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
DUMITRESCU ADRIANA V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
STANCIU RARES V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
ISLEAM BILGHIN V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
DIACONESCU VICTOR V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
MIRZAC TEIA V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
ISLEAM HARUN V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
MOROSANU TEODORA V MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
PICU ALEXANDRU VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
SUCIU ANTONIE VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
STANESCU OCTAVIAN VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
CALIPETRE DAVID VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
NEAMTU ALEXANDRU VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
PRIP BIANCA VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
MICNEA IRINA VI MATEMATICA CRISTIAN CALUDE GALATI
STANCIU RARES V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
ISLEAM BILGHIN V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
DIACONESCU VICTOR V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
DUMITRESCU ADRIANA V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
ISLEAM HARUN V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
MIRZAC TEIA V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
SOLOMON DAVID V MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
SUCIU ANTONIE VI MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
PICU ALEXANDRU VI MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
STANESCU OCTAVIAN VI MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
PRIP BIANCA VI MATEMATICA REGALUL GENERATIEI XXI PLOIESTI
MICNEA IRINA VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
PICU ALEXANDRU VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
SUCIU ANTONIE VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
CALIPETRE DAVID VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
NEAMTU ALEXANDRU VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
STANESCU OCTAVIAN VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
MANOLE IOANA VI MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
RISNOVEANU LUCIA VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
TULCEANU CEZAR VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
PETRESCU VLADIMIR VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
PITU BIANCA VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
SARMASAG RARES VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
POPESCU TIBERIU VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
RUSESCU RADU VII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
ABIBULA AISEL VIII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
COSTEA TEODORA VIII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
EMIN SEDEF VIII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
PALCAU MATEI VIII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
PACURETU ARIN VIII MATEMATICA PANAITOPOL BUCURESTI
VALEANU AMALIA III FIRSTEP
CHITU EVIANA VI FIRSTEP
PREDOI SMARANDA VI FIRSTEP
MEMET INGRID VII FIRSTEP
ILHAN FURKAN VI FIRSTEP
AYDIN HAFSA VI FIRSTEP
ILHAN AYSE IV FIRSTEP
MEMET ENES III FIRSTEP
FLOREA CARLA II FIRSTEP
AGCE AYSENUR III FIRSTEP
PARIS INES VI FIRSTEP
TOMA ROBERT VII FIRSTEP
SICOE ANDRA VII FIRSTEP
NECULA FLAVIA VIII FIRSTEP
CALIPETRE DAVID VI FIRSTEP
SUCIU ANTONIE VI FIRSTEP
DOBOS SERGIU VI FIRSTEP
UTA IVONA VIII FIRSTEP
TANASE EMA VIII FIRSTEP
MEMET TUANA III FIRSTEP
TIMOFTICIUC ANGELINA III FIRSTEP
BURLACU DAVID VI FIRSTEP
NITA NICOLAS VII FIRSTEP
JIPA ALEXANDRU VII FIRSTEP
ZANFIR DAVID VI FIRSTEP
ZLATCU MARA VI FIRSTEP
Armașu  Alexandra VIII Olimpiada de Limbi Clasice – Limba Latină
DISCIPLINA ELEVI CALIFICATI LA JUDETEANA ELEVI CALIFICATI LA NATIONALA NR.MEDALII
MATEMATICA 30 10 4 AUR, 4 ARGINT, 1 BRONZ
INFORMATICA 13 5 1AUR, 1ARGINT, 1BRONZ
FIZICA 12 5 3ARGINT
CHIMIE 4 1
LIMBA LATINA 4 1
LIMBA SPANIOLA 1 1
Strutinski Teodora VIII Olimpiada de Limbi Clasice – Limba Latină Premiu Special
Ismail Lakme VIII Olimpiada de Limbi Clasice – Limba Latină Premiu Special